NÁŠ PRÍBEH

Mladý projekt, ktorý posúva hranice

Je hlavne odpoveďou na nedostatočné využitie nových technológii v oblasti interaktivity a spracovaním otázok od užívateľov. Naše služby a produkty sú určené hlavne na propagáciu nových produktov, značiek a promo akcii pre firmy. Aktuálne pôsobíme v Žiline a v Brne, kde sme rozšírili aj naše rady o nových členov tímu. Neustále posúvame naše služby a produkty dopredu. Začínali sme interaktívnym softvérom a postupne sme rozšírili naše portfólio o vytváranie 3d animácií, 3d mapping a video mapping.

KREATÍVNA VÍZIA

Sme súčasťou neustále meniaceho sa sveta

Veci, ktoré sme si nedokázali predstaviť pred pár rokmi sú dnes skutočnosťou. Každý deň sa technológie vyvíjajú a posúvajú dopredu. Snahou nášho tímu je neustály vývoj technológií, ktoré dokážu nadchnúť ľudí okolo nás. Sme nadšení každému novému nápadu, každej novej výzve a sme presvedčení, že fantázií sa medze nekladú. Budúcnosť praje kreatívnym a inovatívnym nápadom. Verím, že naše nápady Vás zaujmú.

NAŠE PREDNOSTI

Byť trendy a ísť s dobou

Cieľom našej firmy je poskytovať kvalitné produkty a služby na profesionálnej úrovni. Vieme sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka a vytvoriť pre neho služby a projekty na mieru. Dokážeme nájsť vhodné riešenia a smerovať k najlepším možnostiam pre Vašu maximálnu spokojnosť. Pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne, zodpovedne a kreatívne. Stačí nám zadať požiadavky a podmienky a my pre Vás dokážeme pripraviť cenovú ponuku, možné variácie a spôsoby realizácie maximálne do 2 dní.

NÁŠ TÍM

U nás viete, kto sa bude starať o vašu spokojnosť

 
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X