INTERAKTÍVNA HRA DRINK UP

Hra DrinkUp patrí medzi jedinečné hry na celom svete. Zapojiť sa môžu až traja hráči, pričom je na výber z niekoľkých tém pri začatí hry. Zažijete zábavu v spoločnosti svojich známych či neznámych interaktívnou formou a súťažou. Ako odmena môže byť zľava na drink, získanie vecnej ceny alebo reklamného predmetu.

 

INTERAKTÍVNA PODLAHA

Interaktívna podlaha spája pohyb človeka a dej ktorý sa odohráva pod vašimi nohami. Nechajte ľudí navigovať správnym smerom k vašemu cieľu alebo ich zaujmite svojim logom pohybujúcim sa na zemi.

Funguje podobne ako interaktívna stena, lenže tu sa projekcia presúva zo steny na zem. Tým pádom sa pod vašimi nohami môže začať diať niečo nečakané. Obyčajná podlaha sa zmení na svietiaciu a vaše kroky budú súčasťou tohto všetkého. Od odfukovania lístia cez praskajúci ľad, zobrazenie reklám alebo vás navedie na správnu cestu k vašemu cieľu.

 

INTERAKTÍVNA STENA

Interaktívna stena spája pohyb človeka a dej odohrávajúci sa na stene, ktorý potom závisí na pohyboch daného človeka alebo skupiny ľudí stojacich pred stenou či plátnom. Chytajte hviezdy, zmeňte výplň svojho tela na logo vašej firmy alebo len tancujte, zabávajte sa a sledujte obrysy vašeho tela.

 
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X