3D MAPPING

Pretvorte rôzne plochy v niečo kreatívne, zaujímavé a inovatívne

Danú technológiu je možné použiť na steny v interiéri alebo celé časti exteriéru ozvláštniť a priviesť k životu. Pomocou 3D animácií alebo mapovaním videí dokážeme dotvoriť atmosféru v podniku pre každodenné použitie, alebo naopak vytvoriť animáciu šitú na mieru dlho očakávanej akcie, či udalosti. Naše animácie sú viacvrstvové, čo umožňuje už používanú animáciu dotvoriť prvkom podľa určenia, napríklad logom, alebo menom hosťa na významnom podujatí. Dané špecifikácie vieme pripraviť tak, aby klient nemusel mať žiadne špeciálne školenie pre ovládanie týchto technológii.

 

PONUKA

Kvalitné a originálne animácie 

Používaním stále nových technológií, softvéru a techník neustále zvyšujeme vizuálny dopad našich animácií. Vieme dodať kvalitné a originálne animácie na akúkoľvek určenú tému v dĺžke od jednej minúty a viac. Okrem 3D animácií vieme mapovať videá, prípadne kombináciu animácií a videí. V tvorbe a dodaní sme rýchli a efektívni, čoho príkladom je akcia Red Monday v Enjoy club Žilina, ktorá zožala úspech.

 
3dmap1
3dmap3
3dmap2
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X